O Nas

ProfesjonalneTapetowanie.pl to zespół zgranych i znających się na swoim fachu tapeciarzy.

Wiemy, że tapetowanie, podobnie jak inne usługi budowlane i wykończeniowe, wiążą się z dużym stresem dla naszych klientów. Dlatego robimy wszystko, aby zapewnić Ci komfortowe wykonanie usługi i zadowolenie z efektów!

Skontaktuj się z nami

Bernard

Jestem właścicielem i założycielem firmy Profesjonalne Tapetowanie Bernard Sosin. Pochodzę ze Śląska, ale mieszkam i pracuję w Warszawie, dokąd przeprowadziłem się z miłości do żony.

Doświadczenie w branży budowlanej zdobywałem, pracując w Norwegii. Kiedy wróciłem do Polski w 2009 roku, wiedziałem, że chcę założyć własną firmę i świadczyć usługi na najwyższym poziomie. Od razu wybrałem wąską specjalizację, dzięki czemu mogłem skupić się na zgłębianiu tajników i doskonaleniu umiejętności.

Dziś o tapetowaniu wiem niemal wszystko, ale mój świat nie ogranicza się tylko do pracy. Uwielbiam uczyć się nowych rzeczy, podróżować i poznawać kuchnie świata. Kocham adrenalinę, skoki ze spadochronem i parki rozrywki. W wolnych chwilach jeżdżę na rowerze, chodzę po górach, uczę się jazdy konnej i inwestuję w samorozwój. Jestem zawsze uśmiechnięty i z optymizmem patrzę na życie!

Sławek

Mam na imię Sławek. Urodziłem się w Pabianicach. Tapetowaniem zajmuję się już ponad trzydzieści lat, z czego dwadzieścia spędziłem w Paryżu.

Do dzisiaj uwielbiam francuską kuchnię, szczególnie wypieki – przypominają mi one paryskie pâttisserie i boulangerie, w których słodkie i słone przysmaki serwuje się prosto z pieca. Nadal lubię wracać do Francji, a z każdego wyjazdu przywożę nowe doznania kulinarne i kolejne przepisy, które sprawdzam już tu, na miejscu w Warszawie.

W wolnych chwilach jeżdżę na kolarzówce, czytam książki i słucham jazzu.

Zainteresowała Cię nasza oferta?

Położymy dla Ciebie tapetę – skontaktuj się z nami i zarezerwuj termin już dziś!

Skontaktuj się z nami
Nasza strona internetowa wykorzystuje pliki cookies (tzw. ciasteczka) w celach statystycznych, reklamowych oraz funkcjonalnych. | Dowiedz się więcej
Zamknij