Referencje

Dbamy o to, aby nasi klienci byli zadowoleni i nie boimy się pytać ich o opinie

Od lat cieszymy się dobrą reputacją, a nasze usługi zbierają doskonałe referencje od klientów. Zobacz, co o nas mówią!

Z firmą ProfesjonalneTapetowanie.pl współpracuję kilka lat. To bardzo solidny wykonawca, którego polecam klientom bez obaw. Prace zawsze przebiegają sprawnie, czysto, fachowo, w miłej atmosferze. W mojej ocenie firma ma duże i wszechstronne doświadczenie, a dzięki w pełni profesjonalnemu podejściu do obsługi klienta wyróżnia się na tle innych wykonawców.

FormatXL to nowoczesna drukarnia cyfrowa, która w swojej ofercie posiada m.in. fototapety. Usługi firmy pana Bernarda polecamy wielu naszym klientom, którzy dokonują zakupu tego typu produktów i zawsze spotykają się one z uznaniem.

FormatXL s.c.

Jestem bardzo zadowolony z usług pana Bernarda Sosina. Zlecenie, które nie należało do łatwych, wykonał terminowo, szybko i sprawnie, w rozsądnej cenie. Pozostawił po sobie porządek a tapeta cieszy oko do dziś.

Krzysztof, menedżer IT

Rzetelny, dokładny, słowny. Sprawdzony partner, na którym można polegać!

Współpracujemy z firmą Profesjonalne Tapetowanie Bernard Sosin od początku jej działalności na rynku mazowieckim. W tym czasie wraz z Panem Bernardem pomyślnie zrealizowaliśmy już dziesiątki projektów i upiększyliśmy tysiące metrów kwadratowych ścian dla naszych Klientów. Bez zawahania polecamy usługi Pana Bernarda nawet przy najbardziej skomplikowanych i prestiżowych projektach.

Piotr Leśniewski, właściciel salonu dekoracji wnętrz WallDecor

Zainteresowała Cię nasza oferta?

Położymy dla Ciebie tapetę – skontaktuj się z nami i zarezerwuj termin już dziś!

Skontaktuj się z nami
Nasza strona internetowa wykorzystuje pliki cookies (tzw. ciasteczka) w celach statystycznych, reklamowych oraz funkcjonalnych. | Dowiedz się więcej
Zamknij