Tapetowanie Warszawa – Cennik

Poznaj orientacyjny koszt naszych usług w Warszawie!

Tapetowanie ścian po latach znowu staje się modne. Jest to prosty sposób na odświeżenie wyglądu pomieszczeń. Tapety wprowadzają do wnętrza ciekawy i oryginalny wygląd. Okrywając materiałem ścianę, sprawiamy, że staje się ono bardziej przytulne. Tapetowanie pokoju sprawi, że szybko odmienisz wnętrze i możesz przy tym skorzystać z wielu wzorów, kolorów, a także możliwości wyboru struktury i materiału tapety.

Zapytaj o wycenę!

Tapetowanie – cena Warszawa 2024

Zastanów się, jakich usług potrzebujesz: samego tapetowania, przyklejenia fototapety, a może potrzebne będzie też zerwanie starych tapet i gruntowanie ścian? Następnie zmierz i zapisz szerokość i wysokość poszczególnych ścian.

Usługa Cena robocizny za m²
Tapetowanie ścian od 70 zł/m²
Przyklejanie fototapet od 70 zł/m²
Tapetowanie klatki schodowej od 90 zł/m²
Tapetowanie sufitów od 90 zł/m²
Zrywanie starych tapet od 25 zł/m²
Gruntowanie ścian od 10 zł/m²

Minimalna wartość usługi to 500 zł.

Podane kwoty są cenami netto. Na wszystkie usługi wystawiamy faktury VAT.
Do cen należy doliczyć stawkę podatku VAT w wysokości 8% dla osób prywatnych i 23% w przypadku firm.

Zainteresowała Cię nasza oferta?

Skontaktuj się z nami i zarezerwuj termin już dziś!

Skontaktuj się z nami

Cena usługi zawiera: klej, zabezpieczenie pomieszczenia przed zabrudzeniem oraz demontaż i ponowny montaż oświetlenia, włączników i gniazdek.

Wybierz rodzaj tapety i podaj ilość metrów kwadratowych powierzchni do tapetowania ściany lub sufitu. Rodzaj tapety należy dostosować do pomieszczenia, w którym ma być położona.

Koszt położenia tapety – co ma wpływ na cenę?

Co wpływa na cenę usługi położenia tapet? Tapetowanie to nie tylko położenie tapet, ale cały proces, który ma na celu odpowiednie przygotowanie podłoża, a dopiero później, na tak przygotowaną ścianę, możliwe jest położenie tapety.

Jeżeli chcesz zmienić swoje wnętrze, najpierw zastanów się, jakich usług potrzebujesz: samego tapetowania, przyklejenia fototapety, a może potrzebne będzie też zerwanie starych tapet i gruntowanie ścian? W przypadku tapet kładzionych na stare lub nierówne powierzchnie koszt będzie nieco większy. W przygotowanie ścian pod tapetowanie wchodzi kilka usług takich jak, mycie ścian, usunięcie starej tapety, załatanie ubytków czy zagruntowanie powierzchni.

Tapetowanie ścian w Warszawie

Oprócz tapet klasycznych, papierowych kładziemy też tapety winylowe, tapety flizelinowe oraz tapety z włókna szklanego. Zajmujemy się również tapetowaniem sufitów, czy montażem miękkich paneli na ściany. Jakie tapety więc wybrać? Najtańszą z opcji będzie tapeta papierowa. Niewiele droższa, wykonana z włókna szklanego, będzie lepszą opcją jeżeli w domu są zwierzęta. Tapeta fizelinowa dzięki swojej strukturze nada się na nieidealnie proste ściany. Trwałe tapety z włókna szklanego są odporne na wilgoć i uszkodzenia co sprawia, że usuwanie z nich zabrudzeń przychodzi z łatwością.

Stawka za usługę tapetowania jest indywidualnie ustalana z klientem. Ceny zależą od rodzaju i wzoru tapet oraz ilości pracy.
Jeżeli marzy Ci się o zdjęciu własnego autorstwa na ścianie, mamy opcję dla Ciebie. W przypadku fototapet istnieje możliwość wyboru wzoru z naszego albumu lub przesłanie nam własnego zdjęcia i wyboru rodzaju tapety.

Działamy w całej Warszawie i okolicach. Obsługujemy wszystkie dzielnice Warszawy, takie jak: Śródmieście, Targówek, Wilanów, Białołęka, Żoliborz, Mokotów, Bielany, Wawer, Ursus, Włochy, Ursynów i pozostałe. Z naszych usług skorzystać mogą również mieszkańcy okolicznych miast, takich jak Pruszków, Legionowo, Piaseczno, Otwock czy Mińsk Mazowiecki.

Zainteresowała Cię nasza oferta?

Położymy dla Ciebie tapetę – skontaktuj się z nami i zarezerwuj termin już dziś!

Skontaktuj się z nami
Nasza strona internetowa wykorzystuje pliki cookies (tzw. ciasteczka) w celach statystycznych, reklamowych oraz funkcjonalnych. | Dowiedz się więcej
Zamknij